sobota, 19 października 2013

Pierwsze urodziny bloga

Kochani mija rok naszego wspólnego blogowania... mojego pisania... waszego czytania. Rok wzlotów i upadków, rok pełen wrażań i radości... z każdego ciepłego słowa, każdego wejścia, każdego zainteresowania. Długo zastanawiałam się jak uczcić ten rok, co Wam napisać, co specjalnego upiec na tę okazję. W końcu zrezygnowałam z hucznego obchodzenia pierwszych urodzin, przecież to DOPIERO rok, mam nadzieję, że jeszcze wiele przed nami.  Rok temu zupełnie nie myślałam o świętowaniu, ba nie liczyłam nawet że będziecie tu zaglądać. Prowadzenie bloga to jednak wielkie wyzwanie, któremu każdego dnia staram się (w miarę możliwości) sprostać. W tym miejscu serdeczne dziękuję wszystkim osobom z całej kulinarnej blogosfery, bowiem to dzięki Wam odkrywam swoją pasję, to Wy jesteście dla mnie motywacją do dalszej pracy.
 Myślę, że najlepszym podziękowaniem za ten cudowny rok będzie jedno słowo ... DZIĘKUJĘ. 

Dziękuję Wam wszystkim drodzy czytelnicy, każdemu z osobna przesyłam ukłon za to że czytacie, komentujecie, za to, że po prostu jesteście. Mam nadzieję że kolejny rok blogowania będzie równie owocny i smaczny co ten mijający. Wam drodzy czytelnicy życzę samych sukcesów (nie tylko tych kulinarnych) i spełnienia marzeń, bowiem jak pisał Paulo Coelho:  
"To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące".

Serdecznie pozdrawiam i do usłyszenia
Gosia

4 komentarze:

 1. Gratulacje!
  To aż rok, nie tylko rok. Oby blogowanie nadal sprawiało Ci frajdę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję:) I życzę dalszych sukcesów i chęci raczenia nas takimi pysznościami jak dotychczas:)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję!:) blogowanie w ciąga:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, za fajny blog wystawiłam Nominację do Liebster Blog Award. Więcej szczegółów na moim blogu. Będzie mi miło jeśli przystąpisz do wspólnej zabawy. Zapraszam http://qchennekaprysy.blogspot.com/2014/03/nominacja-do-liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń